Godine..

#1 19. Avgust 2013. 14:17
Godine..
Koliko je decko stariji od vas? Moj od mene 9 godina Smiley1
#2 14. Novembar 2013. 18:54
Ne mogu da odgovrim jer sam ja starija
#3 14. Novembar 2013. 19:00
Heh moj mladji od mene Smiley1
Voli me da te mogu voleti, drzi me da te mogu drzati...
#4 25. Decembar 2013. 16:52
364 dana Smiley (6)
#5 8. Januar 2014. 12:53
Godine su važne samo u ličnim dokumentima...Bio sam i sa mnogo starijim damama, i to nema nikakve veze...Ljubav je ljubav.
#6 9. Januar 2014. 14:57
ljubav ne zna za godine
čovek samo srcem dobro vidi, suština se očima ne da sagledati....
#7 2. Jun 2014. 21:44
Tema je otvorena kako bi izneli svoje mišljenje,odgovorili na postavljeno pitanje itd.. Molim Vas da ne pišete glupave odgovore,neće Vam prsti otpasti ukoliko napišete dve rečenice Smiley (6)

Lično nikada nisam volela da je dečko od mene stariji više od 3 god,to je maksimum neki.Starijim momcima nikako nije mesto pored mlade i lepe devojke,iz više razloga.Dvoje mladih ljudi lakše se razume,približnih ste godina,volite sve što vole mladi.Dok recimo devojka mlada,on star čovek,ne voli diskoteke,sluša neku muziku drugu,sedi kući...Skeptik sam uvek bila po pitanju takvih veza...Dečko 29 god ,ona 16 happy00711 Mora da je u pitanju neka dobra korist.. Smiley1

Moj dečko je od mene stariji nepune 2 godine Smiley (6)
"Odbijaju me mesta na kojima se skuplja svako ko je niko, ali još više ona mesta na kojima je niko – svako."
#8 14. Jun 2014. 01:32
Sta da kazem, ovde nastupa opet ona moja neka posebna strana... Ne volim momke svojih godina. Sve koje sam upoznala bili su nekulturni, nisu znali sta hoce, nisu bili za nesto vise, neopouzdani itd...
Bivsi muz stariji je bio 3 godine...
Bivsi momak bio je stariji 14 godina...
Sadasnja ljubav je godista moje majke, tacnije 66 je godiste i 22 godine stariji od mene. Nije u pitanju nikakva korist (zivimo skupa na selu) , jednostavno smo se nasli! Razmisljamo isto, zelimo iste stvari, postujemo se, volimo se... Ne znam, ni sa kim nisam imala medjuljudski odnos kao sa njim...
Never run faster then your Guardian Angel can fly!
#9 2. Jul 2014. 19:50
Od mene je moj dečko ( " dečko Robert Prosinečkoooo " citat iz filma jer ne volem izraz " dečko " pa da se malo našalim Big Grin ) stariji tri godine . Nikad nisam volela mladje muskrace od sebe , ne odgovaraju mom habitusu jednostavno . A što se tiče starijih e nisam ni za to da razlika bude baš velika , al Bože moj , ljubav ne zna za granice i za sebe svako najbolje zna . Za kraj da se opet malo našalim Big Grin . Naime , moja baka je imala jedan biser koji glasi ovako :

Bolje starom pod bradicu , nego mladom pod pesnicu keke
______________________________________ __________________________ ღBokaso
#10 3. Jul 2014. 08:54
ne bitne su godine moja trenutna devojka ima sada 22 godine a ja 114 heheh Big Grinsalim se naravno svi znaju koliko imam, elem godine nisu presudne u vezi bitano je srce i koliko se kapirate vas dvoje!
Hodaj uvek uspravno..jer ces vecno lezati…
#11 11. Jul 2014. 12:24
Mislim da godine za ljubav nisu vazne,moj suprug je stariji od mene 11 meseci.
Sva vremena su +1. Trenutno vreme je 04:06.